preschool

Kto co

Nazywam się Marek Pańczyk (Pancho) i jestem dzieckiem lat 80 i 90, choć pierwsze kroki stawiałem w latach 70. Dziś, w czasach gdy nerdy i geeki rządzą światem mogę bez obawy dostania w pysk wykrzyczeć, że jestem jednym z nich. Choć teraz passe jest wspominanie, że bywało się na giełdzie w latach 80/90 ja nie mam zamiaru chować głowy w piasek. Tak, byłem regularnym bywalcem giełdy Grzybowskiej w Warszawie. Wiecie już z kim macie do czynienia.

Od wczesnego dzieciństwa maniak gier w dowolnej formie, czy to planszówki, RPG czy gry wideo, do tego fan młodzieżowego kina lat 80 i 90. Realizowałem się tekściarsko w miejscach jak: Magia i Miecz, Portal, GryPlanszowe.pl, Software Developer’s Journal, Polygamia i JawneSny.pl. Zdarzyło mi się też być redaktorem naczelnym Świata Gier Planszowych i GamesFanatic.pl pomimo że miałem poprawkę na wstępnym do liceum z języka polskiego. Zawodowo współwłaściciel Big Daddy’s Creations i Red Zero Games. Teraz w pogoni za nostalgią wsiadam do pociągu o nazwie Retro, który odjeżdża w sentymentalną podróż.

Dlaczego miałbyś tracić tu czas?

Jeżeli żaden z tych punktów Cię nie zainteresował, cóż, frajerów nie sieją, a portalów o życiu celebrytów wciąż jest wiele, więc odsyłam w tamte miejsca. W innym przypadku serdecznie zapraszam na RetroFanatic.pl.